Pewne 4 proc. z Lokatą Bezkarną w BGŻ Optima

23 kwietnia
11:26 2017

Chcesz pewnie zainwestować wolną gotówkę? Przyjrzyj się Lokacie Bezkarnej w BGŻ Optima. 

W chwili obecnej banki prześcigają się w uatrakcyjnianiu swoich ofert. Niewątpliwie ciekawą propozycją jest Lokata Bezkarna oferowana przez bank BGŻ Optima. Klienci korzystający z tej lokaty mogą liczyć nawet na 4 proc. zysku.

Klienci, którzy chcieli założyć tę lokatę, mieli wpłacić na konto oszczędnościowe nowe środki pieniężne w kwocie minimum 40 tys. złotych. W przypadku zainwestowania wyżej wymienionej kwoty klienci mogli liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 3,2 proc. Jeżeli klient zainwestował 100 tys. złotych, mógł liczyć na trzy punkty procentowe; jeśli zainwestował powyżej 100 tys. – na 2,8 proc.

BGŻ Optima w ramach promocji podwyższył do 4 proc. oprocentowanie trzymiesięcznej Lokaty Bezkarnej. Promocja ta dotyczyła nowych klientów. 

Niewątpliwą zaletą Lokaty Bezkarnej oferowanej przez BGŻ Optima jest możliwość zrezygnowania z lokaty i zerwania jej w każdej chwili bez utraty zgromadzonych przez klienta odsetek.

Lokata Bezkarna jest zakładana na okres trzech miesięcy. Klient może zdeponować na niej od 1 tys. do 20 tys. złotych. Warto wiedzieć, że jest to lokata terminowa, która nie podlega odnowieniu, a klient może założyć ją tylko raz.

Kiedy termin lokaty wygasa, wszelkie zgromadzone na niej środki pieniężne zostają przekierowane na przypisane do niej konto oszczędnościowe.

Oferta Lokaty Bezkarnej jest skierowana przede wszystkim do przyszłych klientów, którzy zdecydują się założyć indywidualne konto w BGŻ Optima, z wyłączeniem kont: BGŻ Optima Biznes, Junior, Konto Wspólne BGŻ Optima.

Zgodnie z najnowszymi trendami zarówno samo konto, jak i lokatę możemy założyć drogą elektroniczną: wygodnie i szybko, nie wychodząc z domu. Należy tylko pamiętać o podaniu podstawowych danych, takich jak: PESEL, numer i seria dowodu osobistego, numer telefonu kontaktowego oraz numer rachunku bankowego. Dla uproszczenia całej procedury nie wymaga się składania podpisów ani wizyty w oddziale banku.

Lokata Bezkarna jest niezwykle ciekawą i godną uwagi ofertą BGŻ Optima, przede wszystkim dlatego, iż nie jest skierowana wyłącznie do ludzi zamożnych. Wręcz przeciwnie – na jej założenie może pozwolić sobie każda przeciętnie zarabiająca polska rodzina.