Nowy kredyt bez prowizji dla firm w BGŻ BNP Paribas: recenzja

26 października
16:44 2015

Pod koniec kwietnia 2015 roku doszło do fuzji dwu banków: BGŻ i BNP Paribas. W wyniku ich połączenia pojawił się na rynku nowy podmiot – Bank BGŻ BNP Paribas. Będzie on siódmym co do wielkości bankiem w Polsce, biorąc pod uwagę aktywa. Bank przedstawił w swojej ofercie nowy produkt, kredyt dla firm, bez prowizji. Oto nasza recenzja.

Każdy przedsiębiorca potrzebuje szybkiego dostępu do finansowania, które pozwoli firmie swobodnie się rozwijać. Bank BGŻ BNP Paribas z myślą o przedsiębiorcach wprowadził do swojej oferty kredyt firmowy Biznes Lider, który szybko i tanio pozwoli sfinansować bieżącą działalność i inwestycje firmy.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt Biznes Lider?

Kredyt Biznes Lider jest przeznaczony dla klientów biznesowych prowadzących:

  • uproszczoną księgowość – KPiR, ryczałt, karta podatkowa,
  • działalność gospodarczą od min. 24 miesięcy (profesjonaliści – min. 12 miesięcy).

Warunki oferty

Przedsiębiorca może otrzymać kredyt Biznes Lider w wysokości nawet do o 250 tys. zł – i to bez prowizji przygotowawczej. Marża kredytu zaczyna się już od 5%, ale tylko przy kredytach powyżej 50 tys. zł. Decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 24 godziny, a środki wypłacane są w całej kwocie na rachunek bieżący przedsiębiorcy w ciągu 48 godzin. Kredyt może zostać rozłożony na maksymalnie 84 miesiące, to wyjątkowo długi okres czasu, a do tego nie trzeba wykupywać ubezpieczenia.

Produkty dla klientów biznesowych banku BGZ BNP Paribas są dostosowane do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Dla większości właścicieli firm czas to pieniądz, stąd bank ten oferuje rozwiązania, wspierające klientów biznesowych w uzyskaniu finansowania na korzystnych warunkach, w szybki sposób i jednocześnie przy minimalnych formalnościach.

Inne produkty

Bank BGŻ BNP Paribas oprócz kredytu Biznes Lider w swojej ofercie na finansowanie działalności posiada jeszcze:

  • Kredyt w rachunku bieżącym – to kredyt krótkoterminowy o charakterze odnawialnym, może zostać przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności firmy w sytuacji przejściowego braku środków własnych.
  • Kredyt w rachunku bieżącym na zasadach ogólnych – umożliwia finansowanie potrzeb zaopatrzeniowych, produkcyjnych i sprzedażowych, związanych ze świadczeniem usług oraz z procesem rozliczeń pieniężnych.
  • Kredyt gotówkowy dla firm – to oferta skierowana do Klientów Biznesowych, zwłaszcza tych z segmentu mikroprzedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą minimum 24 miesiące lub wykonujących wolny zawód od minimum 12 miesięcy.
  • Ekspres Linia – to kredyt w rachunku bieżącym, który zapewnia szybki, stały dostęp do pieniędzy.