Zmiany w ofercie kont osobistych w Banku BGŻ

25 września
17:18 2014

W ofercie banku BGŻ nadchodzą niemałe zmiany. Pierwszą z nich jest wprowadzenie nowego rachunku o nazwie Konto nr 1.

Bank BGŻ postanowił wprowadzić kilka zmian w zakresie kont osobistych. Kluczową intencją w tej kwestii jest uproszczenie oferty. Wcześniej bank miał do zaproponowania aż 7 różnych rachunków. Dzisiaj oferta skurczyła się do 3. Konto nr 1 zostało sprofilowane tak, aby klienci mogli w sposób prosty i bezpłatny korzystać z ROR-u. Klienci, którzy korzystają z bankowości internetowej, również powinni być z Konta nr 1 zadowoleni. Dodatkowo Konto nr 1 pozwala na bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na polskim rynku. Przelewy krajowe będą bezpłatne pod warunkiem rozliczenia transakcji kartą debetową na kwotę 300 złotych w miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Jeżeli klient chce jak najmniej płacić za rachunek, to powinien zdecydować się na plan aktywny. To wygodne i tanie rozwiązanie dla klientów, którzy chcą również wypłacać środki z bankomatów na całym świecie nie tylko w Polsce. Każdy, kto stanie się użytkownikiem takiego konta, będzie mógł również dostać ofertę kredytową na preferencyjnych warunkach.

Unowocześniony rachunek bardzo osobisty to konto dedykowane osobom, które generują dochody na poziomie minimum 5000 złotych.  To szersze spektrum możliwości, ponieważ klient będzie mógł skorzystać z fachowej opinii doradców inwestycyjnych oraz kredytowych. Konto bardzo osobiste jest całkowicie bezpłatne w przypadku regularnych, comiesięcznych przelewów w kwocie 5000 złotych. W innym wypadku koszt prowadzenia konta to 25 złotych. Opłatę będzie można ominąć w momencie, kiedy klient zdecyduje się na depozyt w kwocie 100 000 złotych. Dodatkowym plusem owego konta jest brak opłaty za dwuwalutową złotą kart. Klient będzie mógł również skorzystać  z opieki personalnego doradcy klienta, propozycji sprofilowanych produktów inwestycyjnych  oraz kredytów na bardzo dogodnych warunkach. Plan Aktywny umożliwi klientom bezpłatne korzystanie z rachunku pod warunkiem utrzymania salda.